Navigácia

Obsah

Prechádzame na režim ON-LINE

Typ: ostatné
Prechádzame na režim ON-LINE 1Všetky školenia v septembri 2021 a uskutočnia v režime on-line. Pre podrobnejšie informácie čítajte ďalej .....

POZOR: prechádzame na ON-LINE školenia

RVC-ZO so sídlom v Štrbe bolo nútené vzhľadom na pretrvávajúci nepriaznivý stav v spojení s ochorením COVID19 uskutočniť všetky školenia až do odvolania v režime ON-LINE. Táto situácia nás veľmi mrzí, ale nedokážeme zabezpečiť aby sa školenia zúčastnili len zaočkovaní účastníci. Taktiež sa chceme vyhnúť zbytočným polemikám pri preukazovaní zaočkovanosti prostredníctvom COVID PASSOV.

Režim tzv. OTP (očkovaný, testovaný, prekonaný) nám umožňuje tiež len 25 percentné využitie kapacity prenáškovej miestnosti. Táto skotočnosť kedy by sa školenia zúčastnila len jedna štvrtina účastníkov je pre naše RVC ekonomicky likvidačná, nakoľko všetky poplatky spojené s prípravou školenia sú v plnej výške (prenájom priestorov, zabezpečenie občerstvenia, odmena lektorovi a pod.).

Pozvánky na mesiac september už nebudeme prerábať na ON-LINE režim, aby sme nespôsobovali zmätočné informácie.  Upozorňujeme, že všetky školenia od septembra 2021 až do odvolania sa budú uskutočňovať v ON-LINE priestore.

Celý ON-LINE systém tak ako poznáte z minulosti ostáva bezo zmeny a všetky školenia naplánované na mesiac september 2021 sa uskutočnia v plánovanom termíne, ale v prostredí ON-LINE.

Je potrebné na školenie sa včas prihlásiť cez systém Školiteľ a všas zaslať úhradu a to tak, aby sme ju vedeli identifikovať. Do poznámky pre príjemncu je potrebné uviesť skrtku názvu Vašej organizácie.

Veríme, že už čoskoro sa budeme mať možnosť stretnúť sa aj "naživo"

Za porozumenie ďakujeme.

Vaše RVC Štrba


Vytvorené: 2. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 9. 2021 13:38
Autor: Správca Webu