Navigácia

Obsah

Aktualizácia kontaktných údajov pre RVC Štrba

Typ: ostatné
Aktualizácia kontaktných údajov pre RVC Štrba 1Vyplňte prosím krátky formulár pre naše RVC Štrba a pomôžte nám tak pri komunikácii s Vami. Na to, aby sme mohli posielať informácie emailom, písomnosti poštou, dohľadávať platby a pod. potrebujeme od Vás aktuálne a funkčné kontakty. Za spoluprácu ďakujeme.
Formulár nájdete TU

Aktualizácia  kontaktných údajov.

Vážení priatelia, radi by sme Vás požiadali o vyplnenie krátkeho formulára, ktorý slúži k aktualizácii kontaktných údajov. Snažíme sa Vám emailom posielať upozornenia na blížiace sa školenia, informácie o organizačných zmenách, rôzne pomocné materiály od lektorov a pod.. V poslednom čase sa nám vracia väčšie množstvo emailov ako nedoručiteľné.  Často používané emailové adresy v tvare @stonline.sk alebo @mail-tcom.sk už Slovak Telekom nepodporuje, ale jedná sa aj o iné buď nefunkčné alebo preplnené emailové schránky. Prosím uvádzajte výhradne služobné emailové adresy a nie súkromné. Ostatné údaje o aktualizáciu, ktorých Vás žiadame sú síce bežne dostupné, ale ich dohľadávanie je časovo náročné. Všetky získané údaje používame výhradne na komunikáciu s Vami, zasielanie korešpondencie, dohľadávanie platieb a pod..

Vyplnenie formulára Vám zaberie len pár minút a nám pomôže Vás informovať o aktuálnych udalostiach v našom RVC Štrba.

Svoj email si môžete zaregistrovať aj na našej stránke www.rvc-strba.sk v časti Informácie emailom. Tým si zabezpečíte, že všetky zverejnené informácie na našej www stránke Vám budú automaticky odoslané na zadaný email.

Formulár nájdete TU


Vytvorené: 11. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 11. 3. 2021 14:40
Autor: Správca Webu